пʼятниця, 2 квітня 2021 р.

"Психологія – це можливість жити своє життя," - магістр Олександр Подоляк

 

«Будь по-справжньому цілісним - і отримаєш все»

Лао Цзы

 

Чому я вивчаю психологію? Щоб відповісти на це запитання, спочатку потрібно зрозуміти – а що ж для МЕНЕ значить саме слово «ПСИХОЛОГІЯ»?

Психологія -  це унікальна наука, яка охоплює всі напрямки роботи з людиною – психосоматичні зцілення, психотерапію, психологічне консультування, а також здійснення особистісного росту та розвитку.

Психологія охоплює всі стадії життя людини. На досоціальной стадії вам належить здійснити адаптацію до життєдіяльності. На соціальній - соціалізуватися до рівня що влаштовує вас (а не якогось усередненого), придбавши бажаний набір життєвих благ. Життя як таке - в усій його красі і блиску, радості і щасті, натхненні і сенсах - починається у нас, людей, тільки на постсоціальних стадіях / рівнях. Бо тільки тут відбувається те, що можна назвати екзістенціалізацією: перетворення життя з повсякденної «тягамотини» у надихаючий і непереборно задовольняючий процес. Тільки на цій стадії ви творите так само легко, як дихаєте.

Психологія використовує всі коди моделювання та управління реальністю - Неврологічний, Психосемантичний, Просторовий, Символічний.

Психологія – це інструмент. За допомогою технік ми працюємо над проблемами; психотехнології використовуються «для досягнення цілей»; моделі застосовуються для визначення (і здійснення) напрямків екзистенції; а патерни взагалі відкривають людині нові простори буття ...

Психологія – це можливість жити своє життя, наповнене сенсом, можливість досягати своїх цілей, використовуючи свої таланти та реалізовуючи себе, досягнути своєї цілісності …

І нехай ваша підсвідомість сама вирішить – чи потрібна вам така психологія)))

 


 

 


четвер, 1 квітня 2021 р.

Я вступив на факультет, щоб знайти відповіді на свої питання з "перших рук", - магістр психології Ярослав Романюк

 Чому я поступив на психологію?

Посередині життєвого шляху майже в кожної людини наступає такий момент, коли розумієш що правила та норми життя які були вивчені в дитсадку, школі та юності перестають діяти. Накопичуються відкриті питання на зразок "А чи справді те, чим я займаюсь, - моє справжнє покликання?", "Чи правильно я виховую дітей?", або "Що означає: бути щасливим?". Кожна людина має власну відповідь на дані питання, а інтернет та книгарні переповнені інформаціями та афірмаціями.
Я вступив на факультет, щоб знайти відповіді на свої питання з "перших рук". Отримати знання та навички, щоб мати змогу допомагати близьким людям в наш бурхливий час. Крім того, знову відчути себе студентом і мати можливість вивчати те що справді цікаво - це класно!





Саме інтерес до закономірностей в поведінці людей спонукав мене до вивчення психології, - магістрантка Ольга Денисюк

 

Чому я вибрала психологію?”,  - це питання виявилось для мене неоднозначним. 

Я завжди намагалась аналізувати життєві ситуації з різних сторін, усвідомлювати їх і робити відповідні висновки. Аналізувала відчуття та реакції, психічні особливості
, навколишні  обставини. 

Саме інтерес  до закономірностей в поведінці людей спонукав  мене до вивчення психології. Психічні факти та явища задіяні у всіх сферах нашого життя. І це мотивує розібратися в системі цих явищ, вирішила глибше пізнати себе та свій внутрішній світ. І це допомагає мені покращити якість життя, уникнути конфліктів, змінити міжособистісні стосунки, швидше та легше  вирішувати виникаючі проблеми . 





Не так важливо куди ти дивишся, а крізь що ти бачиш, - студент бакалаврської програми Руслан Скібчик

 Чому я обрав психологію?

Саморозвиток є основою мого вибору. 

Розвиваючись в напрямку фотографії, а саме - художнього фото, я помітив цікаву закономірність. Не так важливо куди ти дивишся, а крізь що ти бачиш! Через які «фільтри» проходить твій погляд? Це можуть бути різні життєві труднощі або ряд приємних моментів, стереотипи, модні тенденції … . 

Чому це так і від чого залежить? Я прагну розібратися в цьому питанні детальніше. Поки що знаходжусь в процесі пізнання себе.